S ponosom vam predstavljamo nekaj najboljših igralcev Krosmintona, ki so člani tima Speedminton®:

Lori Skerl

Datum rojstva: 18.10.2001

Kraj: Sevnica

Država: Slovenija

Lopar: PHANTOM

Klub: Krosmintonski klub Radece

Dosežki: 2 mesto U18 World Championship 2017, 1 mesto U18 European Championship 2016, 1 mesto U14 World Championship 2015

Poklic: Študentka - Turizem in Management

 

Nika Miškulin

Datum rojstva: 03.11.2001

Kraj: Zagreb

Država: Croatia

Lopar: BLADE

Klub: Kroatisch Crossminton team

Dosežki: 1 mesto U18 World Championships 2018, 1 mesto U18 German Open 2018

Poklic: študentka

Eliška Andrlová

Datum rojstva: 24.05.2000

Kraj: Pardubice

Država: Tsjechië

Lopar: BLADE

Klub: Crossminton Pardubice

Dosežki: 1 mesto European Championship 2018, 1 mesto U18 World Championship 2017 (Single & Double), 1 mesto Nation Championship Czech Republic 2017

Poklic: študentka

Maciej Filipowicz

Datum rojstva: 12.03.2001

Kraj: Mrzezyno

Država: Poland

Lopar: BLADE

Klub: UKS Kapitan Navi Mrzezyno

Dosežki: 2 mesto U18 European Championship 2018 (Single and Double), 1 mesto Polish Championship 2017

Poklic: študent

Jaša Jovan

Datum rojstva: 10.10.1999

Kraj: Trbovlje

Država: Slovenija

Lopar: BLADE

Klub: SD Speed Trbovlje

Dosežki: 1 mesto U18 World Championship 2017, 2 mesto Croatian Open 2018

Poklic: Študent - Fakulteta za računalništvo

Per Hjalmarson

Datum rojstva: 25.10.1982

Kraj: Göteborg

Država: Swedish

Lopar: BLADE

Klub: 7H Speeders

Dosežki: 1sto World Championship 2011 & 2015, 1 mesto European Championship 2008, 2009, 2012 & 2014

Poklic: IT Business Consultant

Speedminton® All-Star Team

Jasmina Keber

Datum rojstva: 26.11.1988

Kraj: Sevnica

Država: Slovenija

Lopar: PHANTOM

Klub: Krosmintonski klub Radece

Dosežki: 1 mesto World Championship 2013 & 2015 & 2019, 1 mesto European Championship 2012 & 2014


Poklic: Študentka - magisterij Sports-Management

Melker Ekberg

Datum rojstva: 28.03.1980

Kraj: Kinna

Država: Sweden

Lopar: BLADE

Klub: 7H Speeders

Dosežki: 2 nmesto World Championship 2011, 1 mesto Championship 2015 (Mixed Double), 1 mesto European Championship 2016 (Mixed Double)

Poklic: trener tenisa - Tennis Club Varbergs